ERJ-P14F6651U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P14F6651U
JLCPCB Part #
C3994031
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.65kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS