ERJ-P14F5493U
MFR.Part #
ERJ-P14F5493U
JLCPCB Part #
C4198657
Description
-55℃~+155℃ 500mW 549kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS