ERJ-P14F4123U
MFR.Part #
ERJ-P14F4123U
JLCPCB Part #
C4201885
Description
-55℃~+155℃ 412kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS