ERJ-P14F3242U
MFR.Part #
ERJ-P14F3242U
JLCPCB Part #
C4139472
Description
-55℃~+155℃ 32.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS