ERJ-P14F2552U
MFR.Part #
ERJ-P14F2552U
JLCPCB Part #
C4207126
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS