ERJ-P08J822V
MFR.Part #
ERJ-P08J822V
JLCPCB Part #
C4231361
Description
-55℃~+155℃ 660mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS