ERJ-P08J751V
MFR.Part #
ERJ-P08J751V
JLCPCB Part #
C3982127
Description
-55℃~+155℃ 660mW 750Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS