ERJ-P08J750V
MFR.Part #
ERJ-P08J750V
JLCPCB Part #
C2080299
Description
-55℃~+155℃ 660mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS