ERJ-P08J1R0V
MFR.Part #
ERJ-P08J1R0V
JLCPCB Part #
C4007320
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1Ω 500V 660mW Thick Film Resistor ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS