ERJP08J181V
MFR.Part #
ERJP08J181V
JLCPCB Part #
C2077738
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS