ERJ-P08F6343V
MFR.Part #
ERJ-P08F6343V
JLCPCB Part #
C4186818
Description
-55℃~+155℃ 634kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS