ERJ-P08F6192V
MFR.Part #
ERJ-P08F6192V
JLCPCB Part #
C4080137
Description
-55℃~+155℃ 61.9kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS