ERJ-P08F5233V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-P08F5233V
JLCPCB Part #
C3934447
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 523kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS