ERJ-P08F4991V
MFR.Part #
ERJ-P08F4991V
JLCPCB Part #
C3955525
Description
-55℃~+155℃ 4.99kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS