ERJ-P08F4121V
MFR.Part #
ERJ-P08F4121V
JLCPCB Part #
C3978549
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS