ERJ-P08F3573V
MFR.Part #
ERJ-P08F3573V
JLCPCB Part #
C4326531
Description
-55℃~+155℃ 357kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS