ERJ-P08F3303V
MFR.Part #
ERJ-P08F3303V
JLCPCB Part #
C4143367
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS