ERJ-P08F3161V
MFR.Part #
ERJ-P08F3161V
JLCPCB Part #
C4161523
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS