ERJ-P08F3160V
MFR.Part #
ERJ-P08F3160V
JLCPCB Part #
C3920603
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS