ERJ-P08F2053V
MFR.Part #
ERJ-P08F2053V
JLCPCB Part #
C4022045
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS