ERJ-P08F15R8V
MFR.Part #
ERJ-P08F15R8V
JLCPCB Part #
C3959229
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS