ERJ-P08F1473V
MFR.Part #
ERJ-P08F1473V
JLCPCB Part #
C4112587
Description
-55℃~+155℃ 147kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS