ERJ-P08F1183V
MFR.Part #
ERJ-P08F1183V
JLCPCB Part #
C4252749
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 660mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS