ERJ-P08D6810V
MFR.Part #
ERJ-P08D6810V
JLCPCB Part #
C4320707
Description
-55℃~+155℃ 660mW 681Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS