ERJ-P08D5360V
MFR.Part #
ERJ-P08D5360V
JLCPCB Part #
C4081548
Description
-55℃~+155℃ 536Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS