ERJ-P08D3240V
MFR.Part #
ERJ-P08D3240V
JLCPCB Part #
C3982898
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS