ERJ-P08D1370V
MFR.Part #
ERJ-P08D1370V
JLCPCB Part #
C4209499
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS