ERJP06J820V
MFR.Part #
ERJP06J820V
JLCPCB Part #
C543442
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 400V 500mW 82Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS