ERJP06J750V
MFR.Part #
ERJP06J750V
JLCPCB Part #
C441944
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 400V 500mW 75Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS