ERJP06J560V
MFR.Part #
ERJP06J560V
JLCPCB Part #
C441943
Description
-55℃~+155℃ 500mW 56Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS