ERJP06J270V
MFR.Part #
ERJP06J270V
JLCPCB Part #
C417014
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 400V 500mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS