ERJP06J222V
MFR.Part #
ERJP06J222V
JLCPCB Part #
C441950
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS