ERJP06J1R8V
MFR.Part #
ERJP06J1R8V
JLCPCB Part #
C543413
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.8Ω 500mW 600V Thick Film Resistor ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS