ERJP06J132V
MFR.Part #
ERJP06J132V
JLCPCB Part #
C543461
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS