ERA-6AEB4750V
MFR.Part #
ERA-6AEB4750V
JLCPCB Part #
C2094585
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 475Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS