ERJ-P06F4121V
MFR.Part #
ERJ-P06F4121V
JLCPCB Part #
C4340709
Description
-55℃~+155℃ 4.12kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS