ERJP06F3303V
MFR.Part #
ERJP06F3303V
JLCPCB Part #
C441993
Description
-55℃~+155℃ 330kΩ 400V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS