ERJ-P06F1651V
MFR.Part #
ERJ-P06F1651V
JLCPCB Part #
C4304917
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS