ERJ-P06D9312V
MFR.Part #
ERJ-P06D9312V
JLCPCB Part #
C3998197
Description
-55℃~+155℃ 500mW 93.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS