ERJ-P06D4021V
MFR.Part #
ERJ-P06D4021V
JLCPCB Part #
C4116308
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS