ERJ-P06D2742V
MFR.Part #
ERJ-P06D2742V
JLCPCB Part #
C4196335
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS