ERJ-P06D2052V
MFR.Part #
ERJ-P06D2052V
JLCPCB Part #
C4008782
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS