ERJ-P06D1913V
MFR.Part #
ERJ-P06D1913V
JLCPCB Part #
C4283834
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS