ERJP03J681V
MFR.Part #
ERJP03J681V
JLCPCB Part #
C543147
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 680Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS