ERJP03J221V
MFR.Part #
ERJP03J221V
JLCPCB Part #
C427267
Description
-55℃~+155℃ 200mW 220Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS