ERJP03J1R6V
MFR.Part #
ERJP03J1R6V
JLCPCB Part #
C543095
Description
-150ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.6Ω 200mW Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS