ERJP03J1R3V
MFR.Part #
ERJP03J1R3V
JLCPCB Part #
C541945
Description
-150ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 1.3Ω 200V 200mW Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS