ERJP03J102V
MFR.Part #
ERJP03J102V
JLCPCB Part #
C427272
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 200V 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS