ERJP03F9760V
MFR.Part #
ERJP03F9760V
JLCPCB Part #
C2123066
Description
-55℃~+155℃ 200V 200mW 976Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS