ERJP03F9091V
MFR.Part #
ERJP03F9091V
JLCPCB Part #
C2122996
Description
-55℃~+155℃ 200mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS